Dopřejte lásku
své pokožce

Rozmazlete se na víkendovém wellness pobytu pro dva, vyberte si, jak se necháte hýčkat s poukazem na 2000 korun do sítě wellness Infinit, anebo si dopřejte báječný domácí relax se sadou lávových kamenů. A kdyby to pořád nebylo dost lásky, máme pro vás ještě 50 balíčků Dove, které jsou jí plné.
Jak to všechno vyhrát?

Soutěž byla ukončena

1.
Nakupte v hypermarketech Albert cokoliv od Dove alespoň za 79 Kč.
2.
Nahraj účtenku sem na web.
Můžete kdykoliv od 9. 2. do 22. 2. 2022.
3.
Počkejte na slosování.
Když vyhrajete, dáme vám hned vědět.

Snový pobyt
s neomezeným wellness pro dva

Láska vás rozsvítí! Čtyřhvězdičkové ubytování ve světlých pokojích, hvězdná kuchyně a  tolik wellness procedur, kolik vaše tělo vydrží – zaručujeme, že na konci tohohle víkendu budete zářit štěstím. Hotel Sen prostě dělá čest svému jménu.

Masáž, sauna nebo luxusní večeře?
Račte si vybrat.

Lásku si každý představuje jinak. A s tímhle dárkovým poukazem na 2000 korun je jenom na vás, jestli se v síti wellness Infinit necháte hýčkat jemnou masáží, žhavým saunováním nebo návštěvou termálního bazénu spojenou s luxusní večeří. Můžete si vybrat hned ze čtyř poboček, v Čechách i na Moravě. V každé vás láskou dokonale zahrnou.

Nažhavte se
na domácí masírování

Láska jsou i šikovné ruce, co dělají divy. A co teprve když je podpoříte trochou vřelé přírody. Tahle sada profesionálních lávových kamenů ve stylové dřevěné kazetě udělá z každé masáže v teple domova opravdu hřejivý zážitek. Zavřete oči a uvolněte se skrytou sopečnou silou.

Dopřejte pokožce
ještě víc lásky

Lásky prostě není nikdy dost. V našem balíčku péče o tělo jí najdete tolik, že vás pokryje několikrát od hlavy až k patě. A kohokoliv dalšího, koho budete chtít zahrnout péčí. Jděte na lásku mazaně s Dove!