Vyhraj pomocníky, kteří tě nažhaví na léto plné chutí a vůní

Ochuť si život omáčkami Hellmann‘s a získej do svých služeb krále grilů Weber, poukaz na Tescoma výbavu do kuchyně za 1000 korun nebo praktickou kuchařku, se kterou vykouzlíš hostinu z toho, co dům zrovna dá. Vychutnej si výhru, losujeme každý den!

Soutěž byla ukončena

Rozpal to na grilu
1.
Kup v Albertu tři libovolné výrobky Hellmann’s.
2.
Nahraj sem svou účtenku, můžeš kdykoli
od 10. do 23. 6.
3.
Počkej na slosování. Když vyhraješ, dáme ti hned vědět.

TOHLE NENÍ OBYČEJNÝ DŘEVOUHELNÝ BARON, TOHLE JE KRÁL GRILŮ

Gril Weber Master-Touch si vysloužil trůn v říši grilování nejen velikým roštem o průměru 57 cm, ale především svými inovativními vlastnostmi. Umí udit a grilovat zároveň, sám měří teplotu a umožňuje regulovat proudění vzduchu tak, aby hody neměly chybu.

10x

VYBER SI výbavu PODLE SVÉHO GUSTA

S poukazem na nákup za 1000 korun v prodejnách Tescoma doplníš svůj kuchyňský arzenál právě tak, jak nejvíc potřebuješ. Schází ti náčiní ke grilu, mísa na pořádný letní salát nebo mlýnek na čerstvý pepř? Tak to si přijdeš na své.

30x

SE ZBYTKY DOKÁŽEŠ DIVY

Protože my v Hellmann's věříme, že jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo, rozhodli jsme se, že budeme přinášet inspiraci v podobě jednoduchých receptů. Tyto snadné recepty si můžete uvařit obvykle z několika málo jednoduchých ingrediencí, které už máte doma v lednici. Společně s kuchařkou od Zachraň jídlo uděláme ze včerejších zbytků dnešní pochoutky!

100x