VYHRAJ CENY, CO TĚ NA PODZIM ZAHŘEJÍ NEJEN U SRDCE

Přidej k jídlu trochu chuti navíc a my ti přidáme do kuchyně skvělý polévkovar s mixérem, poukaz na novou výbavu do Tescoma za 1000 korun nebo praktickou kuchařku, která tě inspiruje k neplýtvání. Tak co, na jakou cenu si brousíš zuby?

Soutěž byla ukončena

1.
Kup v Penny jakékoli tři výrobky Hellmann’s.
2.
Pošli nám účtenku.
Kdykoliv od 17. do 30. 9. 2020.
3.
Počkej na slosování.
Když vyhraješ, dáme ti hned vědět.

ŠIKOVNÝ POMOCNÍK DO KAŽDÉ KUCHYNĚ

Tenhle krasavec se řídí heslem „méně zbytků, více chutí“ a naučí to i tebe. Seká latinu i zeleninu a ještě ti uvaří polévku. Pomůže ti s poctivými vývary, krémovými polévkami i omáčkami jako od babičky. Nebo třeba i s vitamínovým smoothie. Budeš ho jednoduše milovat.

Vyber si výbavu podle svého gusta

Když se chceš zbavit zbytků, musíš se správně vybavit. Dojdi si s poukazem na 1000 korun do prodejen Tescoma pro vychytávky, s kterými to zvládneš levou zadní i pravou přední. Stačí se jen inspirovat našimi Záchranářskými recepty.

Kuchařka Zachraň jídlo v kuchyni vaříme

Protože my v Hellmann’s věříme, že jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo, rozhodli jsme se, že budeme přinášet inspiraci v podobě jednoduchých receptů. Tyto snadné recepty si můžeš uvařit obvykle z několika málo jednoduchých ingrediencí, které už máš doma v lednici. Společně s kuchařkou od Zachraň jídlo uděláš ze včerejších zbytků dnešní pochoutky!