VYHRAJTE CENY, DÍKY KTERÝM SI VYCHUTNÁTE KAŽDÉ SOUSTO

Vylepšete své jídlo omáčkami Hellmann's a VYHRAJTE venkovní ohniště 3v1, servírovací misky z porcelánu nebo praktickou kuchařku, která vás naučí neplýtvat jídlem. S omáčkami Hellmann's to naštěstí ani nejde. Nechte si chutnat!

Chci vyhrát

Soutěžíme od 6.5. do 12.5.2021

NAHRAJTE ÚČTENKU A DRŽTE SI PALCE!

Napřed nám na sebe nechte email. Ať se vám můžeme ozvat, když vyhrajete.

:

Zde prosím vyznačte značky vašich zakoupených produktů:

Přečtěte si prosím naše oznámení o ochraně osobních údajů a používání cookies, abyste porozuměli tomu, jak používáme vaše osobní údaje. Správcem osobních údajů je UNILEVER ČR, spol. s r.o., sídlem Voctářova 2497/18, 180 00, Praha 8, IČO 18627781.
Potvrzuji, že jsem starší 16 let.
* Povinný udaj
1.
Nakupte v Penny alespoň 3 výrobky Hellmann's podle chuti.
2.
Zadejte údaje z účtenky.
Můžete kdykoliv od 6.5. do 12.5.2021.
3.
Počkejte na slosování.
Když vyhrajete, dáme vám hned vědět.

POŽITEK S CHUTÍ OHNĚ

Špekáček na ohni nebo brambory v popelu nemusí být jen vzácností léta. S venkovním ohništěm 3v1grilovací rošt a ugrilujte senzační pohoštění pro přátele i rodinu. A nebo jednoduše vykouzlete z nádoby obrovský kulatý stůl pro venkovní hostinu.
Chci vyhrát

SERVÍRUJTE JAKO V MICHELINU

S bílou porcelánovou sadou misek s podnosem povznesete každé stolování na vyšší level! Perfektně se hodí na různé druhy salátů, variace Hellmann's omáček k hlavnímu jídlu, anebo na drobné chuťovky k večernímu posezení.
Chci vyhrát

SPECIALITA ŠÉFKUCHAŘE: CO DŮM DAL

My v Hellmann's věříme, že jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. Přinášíme proto inspiraci v podobě jednoduchých a rychlých receptů z ingrediencí, co dům zrovna dá. Kuchařka Zachraň jídlo je nejen plná vynikajících tipů, jak zužitkovat třeba zbytky od večeře. Najdete v ní i spoustu rad a fíglů, jak suroviny správně skladovat nebo jak efektivně nakupovat.
Chci vyhrát