VYHRAJTE CENY, DÍKY KTERÝM SI VYCHUTNÁTE KAŽDÉ SOUSTO!

Omáčky Hellmann's teď na Váš stůl můžou přinést nejen chuť, ale i špičkový elektrický gril Tefal, šikovný jídlonosič nebo praktickou kuchařku, díky které nepřijde ani sousto nazmar. Tak si pěkně pochutnejte a vyhrajte!

Soutěž byla ukončena

1.
Nakupte v Penny jakékoliv 3 majonézy, omáčky nebo kečupy Hellmann's.
2.
Nahrajte účtenku sem na web. Můžete kdykoliv od 8. 7. do 21. 7. 2021.
3.
Počkejte na slosování.
Když vyhrajete, dáme vám hned vědět.

Grilujte ve velkém stylu i na stole

Nemusíte doma rozdělávat oheň, abyste si mohli užít pořádnou grilovačku. Elektrický gril Tefal Optigrill+ XL ji zvládne připravit i u Vás na stole. Plusů má spoustu, třeba senzor pro měření tloušťky masaautomatickou regulaci teploty. A navíc je opravdu XL, takže s ním hravě nakrmíte i 8 strávníků. Připravte se na pěkně žhavé chutě, protože s tímhle grilem je vykouzlíte raz dva.

Udržte jídlo na cestách ve správné teplotě

Promyšlený jídlonosič Freshbox donese Vaše jídlo na místo určení přesně tak teplé nebo studené, jak si budete přát. Tři dokonale těsnící dózy znamenají dost místa na oběd včetně polévky, brašna s termoizolační vložkou zajistí tu správnou teplotu. Kdyby Vám náhodou něco zbylo, dózy si rozumí i s ledničkou a mrazničkou. A až všechno sníte, jednoduše je vložíte do myčky. Freshbox je prostě praktický pomocník na obědy do práce, školní svačiny i ukládání zbytků od večeře.

Vykouzlete ze zbytků hotovou hostinu

My v Hellmann's věříme, že jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. Proto pro Vás máme inspiraci v podobě kuchařky Zachraň jídlo. Najdete v ní vychytané recepty, které raz dva připravíte z toho, co Vám zrovna doma zbylo. A kromě toho i spoustu rad a fíglů, jak suroviny správně skladovat nebo třeba jak nakupovat, aby se Vám v ledničce nic zbytečně nekazilo.