Poznejte s Knorr
krásu přírody a vyhrajte!

Vychutnejte si dary přírody i jinak než na talíři.
Stačí s námi hrát o luxusní pobyt na 9 nocí pro 4 osoby v hotelu Safari Park Resort přímo u ZOO ve Dvoře Králové, autostan Thule, elektrokola Apache Tuwan, turistické batohy Osprey a sady pro outdoorové vaření. Udělejte si jednoduše ze všech výprav kulinární i turistický zážitek. Jak na to?

Soutěž byla ukončena

1.
Nakupte v Albertu cokoliv od značky Knorr alespoň za 79,90 Kč.
2.
Nahrajte účtenku na web.
Můžete kdykoliv od 23. 2. do 8. 3. 2022.
3.
Počkejte na slosování.
Když vyhrajete, dáme vám hned vědět.
pobyt pro 4
v Hotelu Safari
Park Resort

Královský pobyt v královédvorské ZOO

Vyhlídka na žirafy, zebry a buvoly – a kdo chce víc, může vyrazit z pokoje rovnou na safari. V hotelu Safari Lodge strávíte týden včetně obou víkendu, takže stihnete dokonale nasát pravou africkou atmosféru. A ještě vám zbyde spousta času na výlety po malebném Dvoře Králové i jeho okolí. V ceně máte kromě luxusního pokoje a snídaní samozřejmě i neomezený vstup do pěší části safari.
Tak vzhůru do Afriky!

Autostan
Thule Tepui
Ayer 2

Střecha nad hlavou i na čtyřech kolech

Ať pojedete kamkoliv, autostan Thule Tepui Ayer 2 v tom rád pojede s vámi. Je kompaktní a lehký, takže na zahrádce o něm skoro nebudete vědět.
Když ho ale na místě za pár minut rozložíte, na velké a pohodlné matraci se krásně vyspíte i ve dvou. Konec krčení se na sklopených sedačkách – dopřejte si komfort na cestách kdykoliv a kdekoliv.

elektrokolo
APACHE TUWAN
MX 5

Kolo, které do toho šlápne za vás

S novým elektrokolem Apache Tuwan MX5 dojedete dál a výš… a klidně úplně bez práce. Silný motor vás doveze, kam potřebujete – ať vám ujíždějí děti, neslouží kolena, nebo si prostě jen chcete užít dechberoucí horské výhledy bez zadýchání. Zamykací odpružená vidlice, hydraulické brzdy, špičkové komponenty… tohle kolo má prostě všechno, co do přírody potřebujete. Šlápněte do toho s novou energií!

batoh
Osprey Atmos

Špičkový batoh, pod kterým se nezapotíte

První batoh na světě, který má odvětrávaný i bederní pás, to je Osprey Atmos AG 50 II. Lehký a pohodlný tak, že ho nebudete chtít sundat ze zad. A přitom v něm pořád bude spousta místa na na všechno, co na cesty potřebujete. Na kratší výlety se do jeho 50 litrů pohodlně sbalí celá rodina, a při troše úspornosti s ním jeden turista odjede klidně i na týden. Jinak má všechno, co se na pořádný turistický kletr sluší: zabudovanou pláštěnku, píšťalku, poutka na hole a cepíny, popruh na karimatku a tak dále. S tímhle zavazadlem prostě nemůžete šlápnout vedle.

praktický set
výkonného
vařiče

Sada, se kterou vykouzlíte skvělé teplé jídlo kdekoliv

Vrcholné kuchařské výkony na horských vrcholcích? S touhle sadou a nějakou dobrotou Knorr žádný problém! Výkonný vařič Amicus a praktický litrový hrnec New River Pot dohromady váží dohromady jen něco málo přes dvě stě gramů, takže o nich v batohu ani nevíte. Ale když to společně rozpálí, hravě s nimi za pár minut navaříte pro dva hladové turisty. Po jídle celý vařič i s plynovou kartuší zase strčíte zpátky do hrnce a můžete nalehko šlapat dál.