Podtrhni své charisma a vyhraj

Stačí zajít do Albertu pro pár chlapských nezbytností a soutěžit o hodinky Garmin Fenix 6S, poukázku na oblečení Craft za 2000 korun, cool ponožky od Axe nebo o balíček pánské kosmetiky Toni&Guy.

Soutěž byla ukončena

1.
Kup v Albertu jakýkoliv Axe gelový stick a k tomu ještě jeden libovolný produkt od Axe, Dove Men+Care, Rexona Men, Signal nebo Radox.
2.
Zadej údaje z účtenky.
Můžeš kdykoliv od 15. 9.
do 5. 10. 2021.
3.
Počkej na slosování.
Když vyhraješ, dáme ti hned vědět.

Vždy připraven,
vždy včas

Propadni dobrodružství s designovými hodinkami Garmin Fenix 6S a měj pod kontrolou čas i fyzičku. Vyraž třeba do fitka, na rande nebo na pracovní schůzku a užij si na max každou vteřinu, ať děláš cokoliv.

Vohoz, co tě nezradí

Funkční oblečení Craft tě nikdy neodradí od žádné z tvých dovedností, protože tenhle profi materiál ti zaručí maximální pohodlí. Ohákni se jako profi sportovec do své druhé kůže, osvěž se energickým antiperspirantem a dej si pořádně do těla!

Zažeň nudu
s každým krokem

Tahle nepatrná část šatníku dokáže vykouzlit dobrou náladu tobě i okolí. Nevěříš? Tak oživ svůj outfit cool ponožkami od Axe a sleduj, jak začíná zábava!

Jako ze škatulky

Tvář a vousy pořádného chlapa si zaslouží špičkovou péči. A tahle pánská kosmetika Toni&Guy je v tom naprostej machr. Užij si svůj self care okamžik a připrav se na o fous větší dávku mužnosti.