První nanuk Míša na dřívku byl vyrobený v roce 1962. Tvarohové zmrzlinové pochoutky Míša vám chutnají už 60 let. Oslavte to s námi soutěží o hodnotné ceny, kterých je rovných 60! Soutěžit je jednoduché. Dopřejte si tvarohové pohlazení s Míšou a vyhrajte fotoaparát, koloběžku nebo rovnou návštěvu ve zmrzlinové továrně Míša.

Soutěž byla ukončena

1.
Kup tři nanuky nebo jiné tvarohové potěšení značky Míša.
2.
Přihlaš se s účtenkou do hry. Soutěž běží od 20.5. do 20.6.
3.
Počkej na slosování a vyhraj hodnotné ceny.

NAVSTIV ZMRZLINOVOU TOVÁRNU MÍSA

Naše hlavní výhra je návštěva továrny na zmrzku Míša. Splněný sen každého kluka a holky. Prohlédneš si továrnu, dozvíš se, jak se Míša vyrábí a hlavně ochutnáš a odneseš si bohatou výslužku zmrzliny, ze které se budeš radovat i doma ještě dlouho. Tedy... než ji spořádáš se všemi blízkými, s kým se o ni podělíš.
SJED SI ZMRZLINOVY KOPEC

S touhle parádní tyrkysovou koloběžkou pro holky i kluky můžeš bezpečně drandit po městě. Anebo si na ní sjedeš pár zmrzlinových kopečků! Ale až si budeš chtít dát Míšu, zaparkuj, ať si ho líp vychutnáš.
VYFOT SI ZMRZLINOVÉ HORY

Se selfie zrcátkem, který tiskne opravdické fotky! Můžeš ho brát všude s sebou. Ve horách nebo u vody, dokumentuj chvíle pohody. A nezapomeň na tvarohovou svačinku Míša.